Сотейник KORKMAZ A1500 14 см нержавіюча сталь
KORKMAZ A1500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ A1500 14 см нержавіюча сталь
Сотейник Korkmaz Minika 14x4см 0,5л (A1500) | 883 грн. |
Сотейник Korkmaz Minika 14x4см 0,5л (A1500) | 869 грн. |
Сотейник с крышкой Korkmaz Minika 14 см A1500 | 1 017 грн. |
Сотейник KORKMAZ MINIKA 14х4 см 0,5 л (A1500) | 1 017 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →