Сковорідка KORKMAZ A1347 28 см
KORKMAZ A1347 26 см28 см |
|
Підходить для газових, склокерамічних і електричних плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ A1347 28 см
Усі ціни 6 →Сковорода з кришкою Korkmaz Ornella Alu 28x5.5 см (A1347-1) | 1 744 грн. |
Сковорода с крышкой Korkmaz Ornella Alu 28x5.5 см 3 л (A1347-1) | 1 744 грн. |
Сковорода Korkmaz Ornella Alu 28 см чорна (A1347) | 1 415 грн. |
Сковорода Korkmaz Ornella Alu 28 см Чорний (A1347) | 1 345 грн. |
Сковорода Korkmaz Ornella Alu 28 см Черный (A1347) | 1 345 грн. |
Сковорода з кришкою Korkmaz Ornella Alu 28*5,5см/3л кругла (A1347-1) | 1 835 грн. |
Модификації KORKMAZ A1347
Ціни на KORKMAZ A1347 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ A1346 26 см | від 1 170 грн. | 6 пропозицій | ||
KORKMAZ A1347 28 см | від 1 345 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →