Каструля KORKMAZ Proline A1166
KORKMAZ Proline A1166 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Proline A1166
Каструля Korkmaz Proline 24x20см, 9л (A1166) | 2 871 грн. |
Кастрюля Korkmaz Proline 24x20см, 9л (A1166) | 2 416 грн. |
Кастрюля с крышкой Korkmaz Proline 9 л A1166 | 3 278 грн. |
Каструля KORKMAZ PROLINE висока 24*20 см 9 л (A1166) | 3 278 грн. |
Кастрюля KORKMAZ PROLINE висока 24*20 см 9 л (A1166) | 3 278 грн. |
Модификації KORKMAZ Proline A1166
Ціни на KORKMAZ Proline A1166 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ Proline A1164 | від 2 144 грн. | 1 пропозиція | ||
KORKMAZ Proline A1165 | від 2 700 грн. | 3 пропозиції | ||
KORKMAZ Proline A1166 | від 2 416 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ Proline A1167 | від 4 161 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →