Сковорідка Krauff 25-45-108 28 см
Krauff 25-45-108 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff 25-45-108 28 см
Усі ціни 10 →Сковорода Krauff 28 см черная (25-45-108) | 744 грн. |
Сковорода Krauff 28 см чорна (25-45-108) | 744 грн. |
Krauff 25-45-108 | 1 196 грн. |
Krauff 25-45-108 28 см 25-45-10828см | 799 грн. |
Сковорода Krauff алюмінієва 28 см (25-45-108) | 800 грн. |
ще 5 пропозицій
Досить важка, масивна сковорідка. На ній гарно змажити, тушкувати. Особливо для мене – зручна у використанні. Дефектів немає. Все чудово. Гарна якість Відсутні Ніна Божко: користуюся Krauff 25-45-108 менше місяця |
Додати відгук
Модификації Krauff 25-45-108
Ціни на Krauff 25-45-108 |
---|---|---|---|---|
Krauff 25-45-105 20 см | від 684 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauff 25-45-106 24 см | від 626 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauff 25-45-107 26 см | від 721 грн. | 4 пропозиції | ||
Krauff 25-45-108 28 см | від 744 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →