Сковорідка Krauff 25-45-079 28 см нержавіюча сталь
Krauff 25-45-079 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff 25-45-079 28 см нержавіюча сталь
Krauff 25-45-079 | 930 грн. |
Сковорода універсальна Krauff Profi 25-45-079 28 см | 1 020 грн. |
Сковорода універсальна Krauff Profi 25-45-079 28 см | 972 грн. |
Сковорода універсальна Krauff Profi 25-45-079 28 см | 1 039 грн. |
Сковорода Krauff Profi 28 см з антипригарним покриттям (25-45-079) | 969 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →