Кухонний ніж TESCOMA Precioso 881203
TESCOMA Precioso 881203 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Precioso 881203
Ніж універсальний Tescoma PRECIOSO, 9 см 881203 | 389 грн. |
Ніж універсальний Tescoma Precioso 9 см (881203t) | 389 грн. |
Ніж універсальний PRECIOSO 9 см Tescoma 881203 | 389 грн. |
Ніж універсальний Tescoma Precioso 9см 881203 | 389 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →