Змішувач Kraus Unicus KEF-14302CH (KEF-14302CH)
Фото 3 |
Kraus Unicus KEF-14302CH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus Unicus KEF-14302CH
Усі ціни 6 →Змішувач Kraus Unicus KEF-14302CH | 8 687 грн. |
Змішувач для раковини Kraus KEF-14302CH | 8 687 грн. |
Змішувач для раковини KRAUS UNICUS однорычажный, с донным клапаном, хром K | 9 653 грн. |
Змішувач для раковини Kraus KEF-14302CH | 15 795 грн. |
Смеситель с системой открытия стока Kraus Unicus KEF-14302 | 10 179 грн. |
Kraus Змішувач для умивальника KEF-14302 - Хром (KEF-14302CH) | 15 975 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →