Велосипед KTM Ultra Ride 29 2022 frame M (22802103)
KTM Ultra Ride 29 2022 frame M рама Lрама M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KTM Ultra Ride 29 2022 frame M
Усі ціни 18 →KTM Ultra Ride 29 2022 (M, помаранчевий) 22802103 | 52 000 грн. |
KTM Ultra Ride 29 2022 (M, помаранчевий) 22802103 | 52 000 грн. |
Велосипед 29" KTM Ultra ride (2022) fire orange/black M (165-173 см) 22802 | 52 000 грн. |
Велосипед Велосипед Ktm Ultra Ride 29" рама M/43 помаранчевий 2022 | 52 000 грн. |
Велосипед Велосипед Ktm Ultra Ride 29" рама M/43 оранжевый 2022 | 52 000 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації KTM Ultra Ride 29 2022 frame M
Ціни на KTM Ultra Ride 29 2022 frame M |
---|---|---|---|---|
KTM Ultra Ride 29 2022 frame L | від 46 613 грн. | 22 пропозиції | ||
KTM Ultra Ride 29 2022 frame M | від 46 503 грн. | 21 пропозиція |