Душова кабіна Lidz Wieza 90x90 SC90x90.SAT.MID.L 92x92 кутова (LWISC9090SATMIDL2)
Фото 7 |
Lidz Wieza 90x90 SC90x90.SAT.MID.L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Wieza 90x90 SC90x90.SAT.MID.L 92x92 кутова
Lidz Набір Lidz душова кабіна Wieza SC90x90.SAT.MID.L, скло Linie 4 мм + п | 10 986 грн. |
Душова кабіна LIDZ WIEZA SC90x90.SAT.MID.L, скло Linie 4 мм без піддона (L | 4 720 грн. |
Lidz Душова кабіна Lidz Wieza SC90x90.SAT.MID.L, скло Linie 4 мм без піддо | 4 271 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →