ДБЖ Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + LPM-MG 12V 55 Ah 500 ВА 55 Агод батарея MG 12 В 55 Агод
Фото 9 |
Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + LPM-MG 12V 55 Ah 500 ВА 55 Агод батарея MG 12 В 55 Агод 500 ВА 40 Агод батарея GL 12 В 40 Агод 500 ВА 40 Агод батарея MG 12 В 40 Агод 500 ВА 45 Агод батарея MG 12 В 45 Агод 500 ВА 50 Агод 2 батареї AGM 12 В 50 Агод 500 ВА 50 Агод батарея AGM 12 В 50 Агод 500 ВА 50 Агод батарея LiFePO4 12 В 50 Агод 500 ВА 55 Агод батарея MG 12 В 55 Агод 500 ВА 65 Агод батарея GL 12 В 65 Агод 500 ВА 65 Агод батарея MG 12 В 65 Агод 500 ВА 100 Агод батарея LiFePO4 12 В 100 Агод 500 ВА без батареї 800 ВА 100 Агод батарея LiFePO4 LCD 12 В 100 Агод 800 ВА 100 Агод батарея MG 12 В 100 Агод 800 ВА без батареї 1000 ВА 100 Агод батарея MG 12 В 100 Агод 1000 ВА 120 Агод батарея GL 12 В 120 Агод 1000 ВА 200 Агод батарея GL 12 В 200 Агод 1000 ВА без батареї 1500 ВА 50 Агод 2 батареї AGM 12 В 50 Агод 1500 ВА 100 Агод 2 батареї GL 12 В 100 Агод 1500 ВА 120 Агод 2 батареї GL 12 В 120 Агод 1500 ВА 120 Агод 2 батареї MG 12 В 120 Агод 1500 ВА 150 Агод 2 батареї MG 12 В 150 Агод 1500 ВА без батареї |
|
У комплекті батарея Multigel 12 55 Агод.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + LPM-MG 12V 55 Ah 500 ВА 55 Агод батарея MG 12 В 55 Агод
Усі ціни 7 →Комплект резервного живлення для котла LP (LogicPower) ДБЖ + мультигелева | 10 168 грн. |
Комплект резервного питания для котла LP (LogicPower) ИБП + мультигелевая | 10 168 грн. |
LogicPower B500 + мультигелева батарея 720 ват (LP14017) LP14017 | 10 168 грн. |
Комплект резервного живлення для котла LogicPower ДБЖ + мультигелева батар | 10 168 грн. |
Комплект резервного питания для котла LP (LogicPower) ИБП + мультигелевая | 9 660 грн. |
Комплект резервного живлення для котла LP (LogicPower) ДБЖ + мультигелева | 10 168 грн. |
Комплект резервного живлення для котла - ДБЖ + батарея (UPS B500 + АКБ MG | 10 500 грн. |
- Простота підключення
- вбудований стабілізатор напруги - Досить тихий - Розмір Alexander Andreyanov: користуюся Logicpower LPY-B-PSW-800VA Plus кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + LPM-MG 12V 55 Ah
Ціни на Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + LPM-MG 12V 55 Ah |
---|---|---|---|---|
Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + LPM-GL 12V 40 Ah 500 ВА 40 Агод батарея GL 12 В 40 Агод | від 8 796 грн. | 3 пропозиції | ||
Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + LPM-MG 12V 40 Ah 500 ВА 40 Агод батарея MG 12 В 40 Агод | від 8 465 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + LPM-MG 12V 45 Ah 500 ВА 45 Агод батарея MG 12 В 45 Агод | від 9 335 грн. | 7 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + 2 x LP 6-DZM-50 500 ВА 50 Агод 2 батареї AGM 12 В 50 Агод | від 14 667 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + LP 6-DZM-50 500 ВА 50 Агод батарея AGM 12 В 50 Агод | від 9 690 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + LP LiFePO4 12V 50 Ah 500 ВА 50 Агод батарея LiFePO4 12 В 50 Агод | від 15 821 грн. | 2 пропозиції | ||
Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + LPM-MG 12V 55 Ah 500 ВА 55 Агод батарея MG 12 В 55 Агод | від 9 660 грн. | 8 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + LPM-GL 12V 65 Ah 500 ВА 65 Агод батарея GL 12 В 65 Агод | від 10 718 грн. | 7 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + LPM-MG 12V 65 Ah 500 ВА 65 Агод батарея MG 12 В 65 Агод | від 10 699 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + LP LiFePO4 12V 100 Ah 500 ВА 100 Агод батарея LiFePO4 12 В 100 Агод | від 23 789 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus 500 ВА без батареї | від 4 523 грн. | 59 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-800VA Plus + LP LiFePO4 LCD 12V 100 Ah 800 ВА 100 Агод батарея LiFePO4 LCD 12 В 100 Агод | від 24 899 грн. | 3 пропозиції | ||
Logicpower LPY-B-PSW-800VA Plus + LPM-MG 12V 100 Ah 800 ВА 100 Агод батарея MG 12 В 100 Агод | від 14 124 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-800VA Plus 800 ВА без батареї | від 5 413 грн. | 63 пропозиції | ||
Logicpower LPY-B-PSW-1000VA Plus + LPM-MG 12V 100 Ah 1000 ВА 100 Агод батарея MG 12 В 100 Агод | від 14 679 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-1000VA Plus + LPM-GL 12V 120 Ah 1000 ВА 120 Агод батарея GL 12 В 120 Агод | від 18 052 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-1000VA Plus + LPM-GL 12V 200 Ah 1000 ВА 200 Агод батарея GL 12 В 200 Агод | від 24 845 грн. | 4 пропозиції | ||
Logicpower LPY-B-PSW-1000VA Plus 1000 ВА без батареї | від 4 799 грн. | 59 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-1500VA Plus + 2 x LP 6-DZM-50 Ah 1500 ВА 50 Агод 2 батареї AGM 12 В 50 Агод | від 16 595 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-1500VA Plus + 2 x LPM-GL 12V 100 Ah 1500 ВА 100 Агод 2 батареї GL 12 В 100 Агод | від 25 413 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-1500VA Plus + 2 x LPM-GL 12V 120 Ah 1500 ВА 120 Агод 2 батареї GL 12 В 120 Агод | від 29 234 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-1500VA Plus + 2 x LPM-MG 12V 120 Ah 1500 ВА 120 Агод 2 батареї MG 12 В 120 Агод | від 27 006 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-1500VA Plus + 2 x LPM-MG 12V 150 Ah 1500 ВА 150 Агод 2 батареї MG 12 В 150 Агод | від 33 055 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-1500VA Plus 1500 ВА без батареї | від 7 483 грн. | 54 пропозиції |
Так, під час роботи від аккумулятора та зарядки вмикається охолодження, і його чутно, але на рівні духовки, і значно тихіше, наприклад, витяжки.
Не мав у користуванні інших ДБП такого типу, але станом наразі він повністю виконує свої функції, тут жодних питань немає.