Logitech MX Mechanical Mini Tactile Switch
Відео 24Фото 4 |
Logitech MX Mechanical Mini Tactile Switch 2022 рікмеханічна Blue switch (Clicky)Brown switch (Tactile) |
|
Високоякісна бездротова компактна (TKL) геймерська клавіатура формату ISO з коротким ходом низькопрофільних клавіш, надійними механічними перемикачами MX Tactile, міцним корпусом Skeleton, знімним кабелем, білим LED-підсвічуванням і трьома варіантами підключення (бездротове по радіо провідне за допомогою комплектного кабелю USB A -> USB-C). Відрізняється скромними габаритними розмірами, низькими затримками, чудовим тактильним зворотним зв'язком та високою жорсткістю корпусу.
Підтримує швидку реєстрацію одночасного натискання необмежено складних багатоклавішних комбінацій (N-key rollover) без фіктивних спрацьовувань (Anti-Ghosting). Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих геймерів. Завдяки компактному формату та знімному кабелю, клавіатура легко поміститься в рюкзаку і може стати надійним інструментом не лише для домашнього геймінгу, але й для участі у виїзних турнірах та кіберспортивних чемпіонатах найвищого рівня. Кнопка Fn у поєднанні з кнопками F1-F11 забезпечує швидкий виклик різних функцій. Заявлено сумісність з комп'ютерами Apple Mac, ноутбуками MacBook, планшетами iPad та смартфонами iPhone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech MX Mechanical Mini Tactile Switch
Усі ціни 45 →Logitech MX Mechanical Mini Minimalist Wireless Illuminated (920-010780) G | 6 199 грн. |
Клавіатура Logitech Mx Mechanical Mini Minimalist Wireless Illuminated (92 | 6 200 грн. |
Клавиатура Logitech Mx Mechanical Mini Minimalist Wireless Illuminated (92 | 6 200 грн. |
Клавіатура Logitech MX Mechanical Mini Minimalist Graphite (920-010780) | 5 499 грн. |
Клавіатура бездротова Logitech MX Mechanical Mini Minimalist Graphite (920 | 6 199 грн. |
Модификації Logitech MX Mechanical Mini
Ціни на Logitech MX Mechanical Mini |
---|---|---|---|---|
Logitech MX Mechanical Mini Clicky Switch | від 5 385 грн. | 56 пропозицій | ||
Logitech MX Mechanical Mini Tactile Switch | від 5 217 грн. | 46 пропозицій |