Logitech MX Mechanical Mini Clicky Switch
Відео 24Фото 4 |
Logitech MX Mechanical Mini Clicky Switch 2022 рікмеханічна Blue switch (Clicky)Brown switch (Tactile) |
|
Досить просунута, надійна та зручна в експлуатації механічна клавіатура від Logitech, що позиціонується виробником у верхній ціновий діапазон. Це вкорочений до 84 клавіш варіант клавіатури MX Mechanical Clicky Switch. Версія Mini успадкувала від старшої моделі ємний акумулятор Li-Pol на 1500 мАгод. На повністю зарядженому акумуляторі пристрій може працювати в автономному режимі протягом 10 днів, якщо не вимикати підсвічування.
Без світлової індикації кнопок девайс відпрацює автономно усі 15 днів! Механічна клавіатура Logitech MX Mechanical Mini Clicky Switch використовує перемикачі із виразним кліком. Кейкапи є низькопрофільними, що прискорює введення даних та підвищує точність роботи з розкладкою. Верхня частина корпусу представлена твердою алюмінієвою пластиною. Пластикова основа забезпечена розкладними ніжками.
У клавіатурі передбачено порт USB Type C, через який здійснюється заряджання батарейного блоку. Інтерфейс підтримує режим Quick Charge. Заряджання акумулятора здійснюється лише за 15 хвилин! Поруч із зарядним роз'ємом є кнопка ввімкнення/вимкнення девайса. Підключатися до комп'ютера можна як через Bluetooth LE, так і за допомогою портативного USB-ресивера Logi Bolt. Доступно три канали одночасного підключення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech MX Mechanical Mini Clicky Switch
Усі ціни 54 →Logitech MX Mechanical Mini Minimalist Wireless Illuminated (920-010782) G | 6 199 грн. |
Клавіатура Logitech Mx Mechanical Mini Illuminated Ua Graphite (920-010782 | 6 348 грн. |
Клавиатура Logitech Mx Mechanical Mini Illuminated Ua Graphite (920-010782 | 5 924 грн. |
Клавіатура Logitech MX Mechanical Mini Clicky Wireless Illuminated Graphit | 5 489 грн. |
Клавiатура бездротова Logitech MX Mechanical Mini Bluetooth Illuminated Gr | 6 199 грн. |
Модификації Logitech MX Mechanical Mini
Ціни на Logitech MX Mechanical Mini |
---|---|---|---|---|
Logitech MX Mechanical Mini Clicky Switch | від 5 385 грн. | 55 пропозицій | ||
Logitech MX Mechanical Mini Tactile Switch | від 5 217 грн. | 46 пропозицій |