Набір посуду Maestro Basic MR3512-6L
Фото 4 |
Maestro Basic MR3512-6L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Basic MR3512-6L
Усі ціни 20 →Maestro 6 пр. (MR3512-6L) | 1 562 грн. |
Maestro 6 пр. (MR3512-6L) | 1 524 грн. |
Maestro MR-3512-6L | 1 890 грн. |
Набір посуду з нержавіючої сталі Maestro MR-3512-6Ls - 3шт (DR-000071531) | 2 293 грн. |
Набір каструль Maestro MR-3512-6L 6 предметів | 2 384 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →