Каструля Maestro Classic MR3530-20
Фото 9 |
Maestro Classic MR3530-20 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR3530-20
Усі ціни 15 →Каструля Maestro зі складними ручками 20 см 3.2 л (MR3530-20) | 702 грн. |
Кастрюля Maestro со складными ручками 20 см 3.2 л (MR3530-20) | 691 грн. |
Maestro 3530-20-MR | 636 грн. |
Maestro MR-3530-20 | 864 грн. |
Каструля Maestro MR-3530-20 (3,2 л, 20 см) | 778 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Maestro Classic MR3530-20
Ціни на Maestro Classic MR3530-20 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR3530-16 | від 555 грн. | 15 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3530-18 | від 549 грн. | 23 пропозиції | ||
Maestro Classic MR3530-20 | від 636 грн. | 17 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3530-22 | від 750 грн. | 18 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3530-24 | від 851 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →