Сковорідка Maestro Basic MR1200-26 26 см чорний
Фото 4 |
Maestro Basic MR1200-26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Basic MR1200-26 26 см чорний
Усі ціни 9 →Maestro 1200-26-MR | 431 грн. |
Maestro MR-1200-26 | 561 грн. |
Сковорода Maestro MR-1200-26 Сірий | 480 грн. |
Сковорода Maestro MR-1200-26 Темно-сірий | 480 грн. |
Сковорода Maestro MR 1200-26 | 650 грн. |
ще 4 пропозиції
Колірні варіанти:
- Червоний
- Зелений
- Жовтий
Модификації Maestro Basic MR1200-26
Ціни на Maestro Basic MR1200-26 |
---|---|---|---|---|
Maestro Basic MR1200-18 18 см чорний | від 290 грн. | 12 пропозицій | ||
Maestro Basic MR1200-22 22 см сірий | від 347 грн. | 12 пропозицій | ||
Maestro Basic MR1200-24 24 см чорний | від 395 грн. | 12 пропозицій | ||
Maestro Basic MR1200-26 26 см чорний | від 430 грн. | 13 пропозицій | ||
Maestro Basic MR1200-28 28 см сірий | від 472 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →