Каструля Maestro Elite MR3504-20
Фото 6 |
Maestro Elite MR3504-20 3.1 л5.4 л |
|
Внутрішнє антипригарне покриття ILAG Premium non-stick, зовнішній вигляд "стільники".
Можливе використання металевих кухонного приладдя.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Elite MR3504-20
Усі ціни 17 →Каструля Maestro 3.1 л (MR-3504-20) | 1 513 грн. |
Кастрюля Maestro 3.1 л (MR-3504-20) | 1 475 грн. |
Каструля Maestro 20см 3,1л (3504-20-MR) | 1 522 грн. |
Maestro 3504-20-MR | 1 374 грн. |
Maestro MR-3504-20 | 1 831 грн. |
ще 12 пропозицій
Корпус складається з трьох шарів:
- внутрішній-304 текстурована нержавіюча сталь зі стійким до подряпин антипригарним покриттям
- середній-алюміній для кращого розподілу температури
- зовнішній-нержавіюча сталь з магнітними властивостями
Модификації Maestro Elite MR3504-20
Ціни на Maestro Elite MR3504-20 |
---|---|---|---|---|
Maestro Elite MR3504-20 | від 1 374 грн. | 23 пропозиції | ||
Maestro Elite MR3504-24 | від 1 531 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →