Каструля Maestro Elite MR3507-18
Фото 7 |
Maestro Elite MR3507-18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Elite MR3507-18
Усі ціни 21 →Каструля Maestro 18см, 2.0л (3507-18-MR) | 657 грн. |
Кастрюля Maestro 18 см, 2.4 л (3507-18-MR) | 647 грн. |
Maestro 3507-18-MR | 598 грн. |
Maestro MR-3507-18 | 874 грн. |
Каструля з кришкою Maestro MR-3507-18 2,4 л 18 см | 959 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Maestro Elite MR3507-18
Ціни на Maestro Elite MR3507-18 |
---|---|---|---|---|
Maestro Elite MR3507-16 | від 484 грн. | 20 пропозицій | ||
Maestro Elite MR3507-18 | від 598 грн. | 25 пропозицій | ||
Maestro Elite MR3507-20 | від 673 грн. | 21 пропозиція | ||
Maestro Elite MR3507-24 | від 789 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →