Каструля Maestro Classic MR3511-16
Фото 14 |
Maestro Classic MR3511-16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR3511-16
Усі ціни 22 →Кастрюля с крышкой Maestro 1,5 л 3511-16-MR | 537 грн. |
Каструля Maestro MR-3511-16 | 494 грн. |
Maestro 3511-16-MR | 447 грн. |
Maestro MR-3511-16 | 780 грн. |
Каструля з кришкою Maestro MR-3511-16 1.5 л 16 см | 984 грн. |
ще 17 пропозицій
2 0 0 2 |
Я в шоці!! І це мало сказано! Одного разу зварила вермішель, після миття внутрішнє дно каструлі у незрозумілих плямах!! Сьогодні середа 23.02.2022 р., а каструлю купила 20.02.2022.г! Дуже сумніваюся, що мій відгук напишуть! Якщо ні, то я на ФБ напишу! О Внутрішнє дно каструлі, після миття в плямах, що не витераються!! Светлана Целуйко: користуюся Maestro Classic MR3511-18 менше місяця |
дуже зручна кришка для зливу. Якість металу подобається. Не легка. Хочу докупити інші обсяги Не виявила Антонина Головко: користуюся Maestro Classic MR3511-20 більше року |
Придбала цю каструльку близько року тому. Якістю задоволена. Найкласніше в ній – це кришка з дірочками. Дуже зручно злити воду, якщо потрібно, і при варінні продуктів допомагає. Куплю ще одну, тільки іншого діаметра. Геніальна кришка Не знайшла. користуюся Maestro Classic MR3511-20 місяць і більше |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Maestro Classic MR3511-16
Ціни на Maestro Classic MR3511-16 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR3511-16 | від 447 грн. | 27 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3511-18 | від 522 грн. | 27 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3511-20 | від 592 грн. | 19 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3511-24 | від 732 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →