Каструля-пароварка Maestro Classic MR2900-32
Фото 7 |
Maestro Classic MR2900-32 8 л12 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR2900-32
Усі ціни 13 →Мантоварка Maestro MR2900-32 | 1 748 грн. |
Мантоварка Maestro MR2900-32 | 1 705 грн. |
Пароварка Maestro MR-2900-32 | 1 575 грн. |
Maestro MR-2900-32 | 2 120 грн. |
Мантоварка 32 см Maestro MR-2900-32 | 2 325 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Maestro Classic MR2900-32
Ціни на Maestro Classic MR2900-32 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR2900-28 | від 1 307 грн. | 18 пропозицій | ||
Maestro Classic MR2900-32 | від 1 575 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →