Дриль-шурупокрут Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8307
Відео 2Фото 9 |
Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8307 |
|
Універсальна дриль-шурупокрут, яка позиціонується в якості професійного інструменту, здатного витримати великі навантаження і інтенсивну експлуатацію. Вона далеко не найлегша в своєму класі (Вага 1.7 кг з АКБ), але це обумовлено конструкцією інструменту — наявністю потужного двигуна з крутним моментом 54 Нм, довговічного редуктора зі сталевими шестернями і металевого швидкозатискного патрона.
Дриль-шурупокрут Bosch GSB 180-LI Professional має 20-позиційну муфту для налаштування зусилля затягування, дві робочих швидкості (500 об/хв на першій передачі і 1900 об/хв на другий) і два режими свердління (з ударом або без нього). Такий набір характеристик дозволяє працювати з гвинтами і шурупами (діаметром до 10 мм), а також свердлити отвори в деревині, металі, цеглі та бетоні. Є вбудована підсвітка. У даній комплектації дриль-шурупокрут поставляється з пластиковим кейсом і двома акумуляторами ємністю по 2 Агод (але може використовуватися і з іншими 18-вольтовими «слайдерами» Bosch).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8307
Усі ціни 43 →Аккумуляторная дрель - шуруповерт Bosch GSB 180-LI PROFESSIONAL 06019F8307 | 5 199 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch GSB 180-Li, 2x2.0 Ah, GAL 18V-20, кей | 5 952 грн. |
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Bosch Professional GSB 180-LI в че | 5 952 грн. |
Акумуляторна дриль-шуруповерт Bosch GSR 180-Li (18 В, 2 А*год) (06019F8307 | 5 952 грн. |
Акумуляторний шуруповерт Bosch Professional GSR 180-LI, 2x2Ah 0.601.9F8.30 | 5 952 грн. |
0 1 1 3 |
Потужний підходить для цілей не тільки як шурупокрут, а й як дриль потужності вистачає! Комплектація потужна! Якість на висоті! Макс. потужність Немає Николай: користуюся Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8307 кілька місяців |
Шуроповерт справляється зі всіма своїми завданнями, чудово лежить у руці, все що треба він виконую, має три режими - 1 режим - удар, 2 режими - свердіння і 3 режими - закручування шурупів, всі три режими мають своє положення на перемекачеві. має швидкий доступ до щіток. Для всіх цілей чки я планував, він справився. РЕОМЕНДУЮ. Понравилось що працює добре, має чітке перемикання режимів та тріскотки. Патрон на 13 мм, має замок патрон. Не виявив Андрій Очеретяний: користуюся Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8309 більше року |
Хорошая дрель-шуруповерт, за качество говорит само название Bosch, мне она нравится своей многофункциональностью, небольшие габариты, делают ее очень удобной в использовании, а емкости двух аккумуляторов хватает для выполнения довольно большого объема работы. Удобная, многофункциональная ничего користуюся Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8301 кілька місяців |
- Артикул 06019F8302 - поставляється без акумулятора, зарядного пристрою і кейса
- Артикул 06019F8301 - в комплекті 1 акумулятор (1.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 06019F8300 / 06019F8320 - в комплекті 2 акумулятора (1.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 06019F830D - в комплекті 2 акумулятора (1.5 Агод), зарядний пристрій, кейс, Набір біт (24 шт) і Магнітний тримач
- Артикул 06019F8307 / 06019F8323 - в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 06019F8308 - в комплекті 2 акумулятора( 2 Агод), зарядний пристрій, кейс і набір біт / свердел (23 шт)
Модификації Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8307
Ціни на Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8307 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8309 | від 4 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8300 | від 5 599 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8307 | від 5 199 грн. | 43 пропозиції | ||
Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8305 | від 5 799 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8302 | від 3 099 грн. | 5 пропозицій |