Сковорідка Maxmark MK-CH1024 24 см
Maxmark MK-CH1024 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxmark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxmark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxmark MK-CH1024 24 см
Maxmark MK-CH1024 | 349 грн. |
Сковорода Maxmark з мінеральним покриттям 24 см (MK-CH1024) | 599 грн. |
Сковорода Maxmark з мінеральним покриттям 24 см (MK-CH1024) | 545 грн. |
Сковорідка MAXMARK MK-CH1024 24см б/кр | 429 грн. |
Модификації Maxmark MK-CH1024
Ціни на Maxmark MK-CH1024 |
---|---|---|---|---|
Maxmark MK-CH1024 24 см | від 349 грн. | 4 пропозиції | ||
Maxmark MK-CH1026 26 см | від 399 грн. | 4 пропозиції | ||
Maxmark MK-CH1028 28 см | від 432 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →