Сковорідка Maxmark MK-ML10124 24 см
Фото 4 | від 839 грн. Купити! Cковорідка Maxmark алюмінієва з антипригарним покриттям 24 см (MK-ML10124)Rozetka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Maxmark MK-ML10124 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Maxmark MK-ML10124
Ціни на Maxmark MK-ML10124 |
---|---|---|---|---|
Maxmark MK-ML10124 24 см | від 839 грн. | 1 пропозиція | ||
Maxmark MK-ML10126 26 см | від 789 грн. | 2 пропозиції | ||
Maxmark MK-ML10128 28 см | від 874 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →