Всесезонна шина Maxxis VanSmart A/S AL2 195/60 R16C 99T
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Maxxis VanSmart A/S AL2 195/60 R16C 99T 195/60 R16 99 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis VanSmart A/S AL2 195/60 R16C 99T
Maxxis Vansmart A/S AL2 195/60 R16C 99/97T PR6 | 5 007 грн. |
Maxxis VANSMART A/S AL2 3PMSF 195/60 R16C 99/97T | 4 298 грн. |
Maxxis Vansmart A/S AL2 195/60 R16C 99/97T 42549960 | 4 491 грн. |
Maxxis Vansmart A/S AL2 195/60 R16C 99/97T | 4 802 грн. |
Модификації Maxxis VanSmart A/S AL2 195/60 R16C 99T
Ціни на Maxxis VanSmart A/S AL2 195/60 R16C 99T |
---|---|---|---|---|
Maxxis VanSmart A/S AL2 195/60 R16C 99T | від 4 298 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →