Літня шина Maxxis HP-M3 225/60 R18 100H
Відео 8Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Maxxis HP-M3 225/60 R18 100H 225/60 R18 100 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis HP-M3 225/60 R18 100H
Усі ціни 7 →Maxxis Bravo HP-M3 225/60 R18 100H | 2 947 грн. |
Maxxis HP-M3 Bravo (225/60R18 100H) | 2 944 грн. |
Шины Maxxis Bravo HP-M3 225/60 R18 100H | 3 120 грн. |
Maxxis Bravo HP-M3 225/60 R18 100H | 2 919 грн. |
Maxxis Bravo HP-M3 225/60 R18 100H | 2 947 грн. |
Maxxis Bravo HP-M3 225/60 R18 100H | 3 302 грн. |
Шина Maxxis Bravo HP-M3 225/60 R18 100H | 3 244 грн. |
Відеоогляди
Модификації Maxxis HP-M3 225/60 R18 100H
Ціни на Maxxis HP-M3 225/60 R18 100H |
---|---|---|---|---|
Maxxis HP-M3 225/60 R18 100H | від 2 919 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →