Велосипед Merida Big.Nine 60-3x 2024 frame XL
Фото 4 |
Merida Big.Nine 60-3x 2024 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Big.Nine 60-3x 2024 frame XL
Усі ціни 10 →Merida Big.Nine 60 29 2024 (XL,MATT DARK SILVER(SILVER)) A62411A 00918 | 33 280 грн. |
Merida Big.Nine 60 29 2024 (XL,MATT DARK SILVER(SILVER)) A62411A 00918 | 33 280 грн. |
Велосипед 29" Merida BIG.NINE 60 (2024) matt dark silver XL (180-192 cm) A | 33 280 грн. |
Merida Big.Nine 60 29 2024 (XL,SILK PURPLE(CHAMPAGNE)) A62411A 00928 | 33 280 грн. |
Merida Big.Nine 60 2024 (XL, MATT DARK SILVER(SILVER)) A62411A 00918 | 33 280 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Merida Big.Nine 60-3x 2024 frame XL
Ціни на Merida Big.Nine 60-3x 2024 frame XL |
---|---|---|---|---|
Merida Big.Nine 60-3x 2024 frame L | від 33 280 грн. | 10 пропозицій | ||
Merida Big.Nine 60-3x 2024 frame M | від 33 280 грн. | 10 пропозицій | ||
Merida Big.Nine 60-3x 2024 frame S | від 33 280 грн. | 5 пропозицій | ||
Merida Big.Nine 60-3x 2024 frame XL | від 33 280 грн. | 10 пропозицій |