Велосипед Merida Silex 200 2024 frame M (A62411A 02668)
51 400 грн. Купити! Велосипед Merida SILEX 200 M, CRAYON TEAL(BLACK/TEAL) A62411A 02668Unisport.uaЗ нами 5 років (Харків) Поскаржитись |
Merida Silex 200 2024 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Merida Silex 200 2024 frame M
Ціни на Merida Silex 200 2024 frame M |
---|---|---|---|---|
Merida Silex 200 2024 frame L | від 51 400 грн. | 4 пропозиції | ||
Merida Silex 200 2024 frame M | від 51 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Merida Silex 200 2024 frame XL | від 51 400 грн. | 4 пропозиції |