Велосипед Merida Big.Nine 200 2024 frame L
Merida Big.Nine 200 2024 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Big.Nine 200 2024 frame L
Усі ціни 6 →Merida Big.Nine 200 29 2024 (L,DARK STRAWBERRY(GUNMETAL GY)) A62411A 01326 | 36 800 грн. |
Merida Big.Nine 200 29 2024 (L,DARK STRAWBERRY(GUNMETAL GY)) A62411A 01326 | 36 800 грн. |
Велосипед 29" Merida BIG.NINE 200 (2024) dark strawberry L (171-184 cm) A6 | 36 800 грн. |
Merida Big.Nine 200 29 2024 (L,DARK SILVER(BLACK)) A62411A 01321 | 36 800 грн. |
Велосипед 29" Merida BIG.NINE 200 (2024) dark silver L (171-184 cm) A62411 | 36 800 грн. |
Модификації Merida Big.Nine 200 2024 frame L
Ціни на Merida Big.Nine 200 2024 frame L |
---|---|---|---|---|
Merida Big.Nine 200 2024 frame L | від 36 800 грн. | 6 пропозицій | ||
Merida Big.Nine 200 2024 frame M | від 36 800 грн. | 6 пропозицій | ||
Merida Big.Nine 200 2024 frame XL | від 36 800 грн. | 6 пропозицій |