Велосипед Merida Big.Nine 300 2023 frame L (A62211A01089)
Фото 3 |
Merida Big.Nine 300 2023 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Big.Nine 300 2023 frame L
Merida Big.Nine 300 29 2023 (L, помаранчевий) A62211A 01084 | 34 920 грн. |
Merida Big.Nine 300 29 2023 (L, сiрий) A62211A 00709 | 34 920 грн. |
Merida Big.Nine 300 29 2023 (L, сiрий) A62211A 00709 | 34 920 грн. |
Модификації Merida Big.Nine 300 2023 frame L
Ціни на Merida Big.Nine 300 2023 frame L |
---|---|---|---|---|
Merida Big.Nine 300 2023 frame L | від 34 920 грн. | 4 пропозиції | ||
Merida Big.Nine 300 2023 frame M | від 34 920 грн. | 7 пропозицій | ||
Merida Big.Nine 300 2023 frame S | від 34 920 грн. | 8 пропозицій | ||
Merida Big.Nine 300 2023 frame XL | від 34 920 грн. | 4 пропозиції | ||
Merida Big.Nine 300 2023 frame XXL | від 34 920 грн. | 2 пропозиції |