Велосипед Merida Silex 200 2022 frame S
Merida Silex 200 2022 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Silex 200 2022 frame S
Merida Silex 200 2022 (S(47),ORANGE(BLACK)) A62211A 01932 | 42 550 грн. |
Велосипед Merida SILEX 200, S(47), GLOSSY BLACK(MATT BLACK) A62211A 00466 | 42 552 грн. |
Merida Silex 200 2022 (S(47),GLOSSY BLACK(MATT BLACK)) A62211A 00466 | 42 550 грн. |
Модификації Merida Silex 200 2022 frame S
Ціни на Merida Silex 200 2022 frame S |
---|---|---|---|---|
Merida Silex 200 2022 frame L | від 42 550 грн. | 4 пропозиції | ||
Merida Silex 200 2022 frame M | від 42 550 грн. | 4 пропозиції | ||
Merida Silex 200 2022 frame S | від 42 550 грн. | 3 пропозиції | ||
Merida Silex 200 2022 frame XL | від 42 550 грн. | 3 пропозиції | ||
Merida Silex 200 2022 frame XS | від 42 550 грн. | 2 пропозиції |