Велосипед Merida Big.Nine 20 2024 frame L
Фото 4 |
Merida Big.Nine 20 2024 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Big.Nine 20 2024 frame L
Усі ціни 12 →Merida Big.Nine 20 29 2024 (L,WHITE(PURPLE)) A62411A 00947 | 27 760 грн. |
Merida Big.Nine 20 29 2024 (L, MATT DARK SILVER(SILVER)) A62411A 00937 | 27 760 грн. |
Велосипед 29" Merida BIG.NINE 20 (2024) teal-blue L (171-184cm) A62411A 00 | 27 760 грн. |
Merida Big.Nine 20 29 2024 (L,MATT DARK SILVER(SILVER)) A62411A 00937 | 27 760 грн. |
Merida Big.Nine 20 29 2024 (L, MATT FALL GREEN(BLACK)) A62411A 00952 | 27 760 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Merida Big.Nine 20 2024 frame L
Ціни на Merida Big.Nine 20 2024 frame L |
---|---|---|---|---|
Merida Big.Nine 20 2024 frame L | від 27 760 грн. | 12 пропозицій | ||
Merida Big.Nine 20 2024 frame M | від 27 760 грн. | 9 пропозицій | ||
Merida Big.Nine 20 2024 frame S | від 27 760 грн. | 12 пропозицій | ||
Merida Big.Nine 20 2024 frame XL | від 27 760 грн. | 10 пропозицій | ||
Merida Big.Nine 20 2024 frame XXL | від 27 760 грн. | 9 пропозицій |