Літня шина Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y Mercedes-Benz
Відео 12Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y Mercedes-Benz 255/45 R20 101 W 255/45 R20 101 W Audi 255/45 R20 105 V 255/45 R20 105 V Volvo 255/45 R20 105 Y 255/45 R20 105 Y Mercedes-Benz 255/45 R20 105 Y Tesla |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y Mercedes-Benz
Усі ціни 17 →Шина Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y XL MO | 10 410 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 255/45 ZR20 105Y XL MO | 11 060 грн. |
Michelin LATITUDE SPORT 3 255/45 R20 105Y XL MO (9039432921) | 14 490 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 255/45 ZR20 105Y XL MO | 10 855 грн. |
Летние шины Michelin Latitude Sport 3 255/45 ZR20 105Y XL M0 1000926217 | 10 961 грн. |
ще 12 пропозицій
0 4 2 9 |
Мав її на машині із заводу. Не думавши, що літня гума може так гудіти. Непогана керованість Гуде що капець. Anton Kukoba: користуюся Michelin Latitude Sport 3 235/55 R19 105V менше місяця |
Показано 1 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y Mercedes-Benz
Ціни на Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y Mercedes-Benz |
---|---|---|---|---|
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 101W | від 8 054 грн. | 20 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 101W Audi | від 5 920 грн. | 24 пропозиції | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105V | від 7 555 грн. | 7 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105V Volvo | від 14 062 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y | від 10 421 грн. | 28 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y Mercedes-Benz | від 10 410 грн. | 17 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y Tesla | від 11 063 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →