Літня шина Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105V
Відео 12Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105V
Усі ціни 7 →Michelin LATITUDE SPORT 3 255/45 R20 105V XL (9072609552) | 17 870 грн. |
MICHELIN Latitude Sport 3 255/45R20 105V | 7 555 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105V | 12 857 грн. |
Шини Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105V XL | 17 930 грн. |
MICHELIN LATITUDE SPORT 3 105V 255/45 R20 [22] | 14 012 грн. |
MICHELIN Latitude Sport 3 255/45R20 105V | 8 084 грн. |
Michelin LATITUDE SPORT 3 255/45 R20 105V (8026186893) | 21 590 грн. |
0 4 2 9 |
Мав її на машині із заводу. Не думавши, що літня гума може так гудіти. Непогана керованість Гуде що капець. Anton Kukoba: користуюся Michelin Latitude Sport 3 235/55 R19 105V менше місяця |
Показано 1 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105V
Ціни на Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105V |
---|---|---|---|---|
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 101W | від 8 054 грн. | 20 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 101W Audi | від 5 920 грн. | 22 пропозиції | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105V | від 7 555 грн. | 7 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105V Volvo | від 14 062 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y | від 10 421 грн. | 29 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y Mercedes-Benz | від 10 410 грн. | 15 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y Tesla | від 11 183 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →