Літня шина Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y
Відео 12Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y
Усі ціни 27 →Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y XL | 13 750 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y XL Acoustic | 13 861 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 (255/45R20 105Y) | 10 956 грн. |
Літня шина MICHELIN Latitude Sport 3 255/45R20 105Y | 10 446 грн. |
MICHELIN Літня шина MICHELIN Latitude Sport 3 255/45R20 105Y | 10 599 грн. |
ще 20 пропозицій
0 4 2 9 |
Мав її на машині із заводу. Не думавши, що літня гума може так гудіти. Непогана керованість Гуде що капець. Anton Kukoba: користуюся Michelin Latitude Sport 3 235/55 R19 105V менше місяця |
Показано 1 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y
Ціни на Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 101W | від 8 050 грн. | 19 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 101W Audi | від 5 920 грн. | 21 пропозиція | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105V | від 7 555 грн. | 7 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105V Volvo | від 14 062 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y | від 10 446 грн. | 28 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y Mercedes-Benz | від 10 626 грн. | 15 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y Tesla | від 11 183 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →