Літня шина Michelin Latitude Sport 3 265/45 R20 104Y
Відео 12Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Michelin Latitude Sport 3 265/45 R20 104Y 265/45 R20 104 Y 265/45 R20 104 Y Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Latitude Sport 3 265/45 R20 104Y
Усі ціни 8 →Michelin Latitude Sport 3 (265/45R20 104Y) | 13 866 грн. |
MICHELIN Latitude Sport 3 265/45R20 104Y | 13 473 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 (265/45R20 104Y) | 13 186 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 265/45 R20 104Y | 13 456 грн. |
Шины Michelin Latitude Sport 3 265/45 ZR20 104Y | 14 110 грн. |
ще 3 пропозиції
0 4 2 9 |
Мав її на машині із заводу. Не думавши, що літня гума може так гудіти. Непогана керованість Гуде що капець. Anton Kukoba: користуюся Michelin Latitude Sport 3 235/55 R19 105V менше місяця |
Показано 1 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Michelin Latitude Sport 3 265/45 R20 104Y
Ціни на Michelin Latitude Sport 3 265/45 R20 104Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Latitude Sport 3 265/45 R20 104Y | від 13 035 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 265/45 R20 104Y Porsche | від 13 184 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →