Літня шина Michelin Pilot Sport 4 S 275/30 R19 96Y
Відео 31Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 S 275/30 R19 96Y 275/30 R19 96 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 S 275/30 R19 96Y
Усі ціни 7 →Michelin Pilot Sport 4 S 275/30 R19 96Y XL | 10 950 грн. |
Летние шины Michelin Pilot Sport 4 S 275/30 ZR19 96Y XL 1001007116 | 10 426 грн. |
Michelin Pilot Sport 4 S 275/30 ZR19 96Y | 11 964 грн. |
Michelin PILOT SPORT 4 S 275/30R19 96Y | 10 280 грн. |
Michelin Pilot Sport 4 S 275/30 R19 96Y XL 767409 | 10 428 грн. |
Michelin PILOT SPORT 4 S 275/30R19 96Y | 10 794 грн. |
Літні шини Michelin Pilot Sport 4 S 275/30 ZR19 96Y XL | 11 074 грн. |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 S 275/30 R19 96Y
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 S 275/30 R19 96Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 S 275/30 R19 96Y | від 10 280 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →