Літня шина Michelin Pilot Sport PS2 255/40 R19 96Y
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport PS2 255/40 R19 96Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport PS2 255/40 R19 96Y
Michelin Pilot Sport 2 255/40 R19 96Y | 6 620 грн. |
Michelin Pilot Sport PS2 255/40 R19 96Y | 12 198 грн. |
Michelin Pilot Sport PS2 255/40 R19 96Y | 6 877 грн. |
Модификації Michelin Pilot Sport PS2 255/40 R19 96Y
Ціни на Michelin Pilot Sport PS2 255/40 R19 96Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport PS2 255/40 R19 96Y | від 6 620 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport PS2 255/40 R19 96Y BMW/Mini | від 11 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Sport PS2 255/40 R19 100Y | від 7 214 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →