Кондиціонер Midea MTI-55FN1DO/MOU-55FN8-RDO 158 м²
від 81 135 грн. Купити! Кондиционер MIDEA MTI-55FN1DO/MOU-55FN8-RDO канальный инверторAirclimate.proЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 60 міс. Поскаржитись |
Midea MTI-55FN1DO/MOU-55FN8-RDO 158 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:158 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:5950/6040 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MTI-55FN1DO/MOU-55FN8-RDO
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Midea MTI-55FN1DO/MOU-55FN8-RDO
Ціни на Midea MTI-55FN1DO/MOU-55FN8-RDO |
---|---|---|---|---|
Midea MTIU-12FNXDO/MOU-12FN8-RDO 35 м² | від 16 530 грн. | 2 пропозиції | ||
Midea MTI-18FNXDO/MOU-18FN8-RDO 52 м² | від 54 945 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MTI-24FNXDO/MOU-24FN8-RDO 70 м² | від 70 115 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MTI-36FNXDO/MOU-36FN8-RDO 105 м² | від 62 640 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MTI-48FNXDO/MOU-48FN8-RDO 140 м² | від 117 290 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MTI-55FN1DO/MOU-55FN8-RDO 158 м² | від 81 135 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →