Кондиціонер Midea Blanc MSMA-12HRDN1-Q ION 35 м²
від 12 330 грн. Купити! Midea Blanc MSMA-12HRDN1-Q IONClimatecomfort.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 60 міс. від виробника Поскаржитись |
Якісний інверторний кондиціонер для настінного монтажу в офісних та житлових приміщеннях площею до 35 м². По компоновці являє собою класичну спліт-систему на основі сучасного інверторного компресора. Може працювати в режимах охолодження, обігріву, зниження рівня вологості (осушення без істотної зміни температури повітря), а також вентиляції. Виробником позиціонується як продукт середнього рівня, здатний конкурувати з моделями більш іменитих і відомих виробників.
Завдяки використанню сучасної інверторної схемотехніки кондиціонер Midea MSMA-12HRDN1-Q ION відрізняється підвищеною енергоефективністю класу А++, тихою роботою вентилятора внутрішнього блока (на низьких швидкостях обертання приводу) і точним дотриманням встановленої температури. Завдяки відсутності частого чергування циклів старт-стоп, інверторний компресор має підвищену надійність, що наочно відображається на терміні офіційних гарантійних зобов'язань виробника.
Робота кондиціонера може програмуватися по таймеру, є повністю автоматичний режим, в якому потрібно задати тільки бажану температуру повітря в приміщенні. Обладнаний ефективною багатоступеневою системою фільтрації повітря, що пропускається, забезпечений іонізатором. Після закінчення роботи, система управління автоматично виконує цикл самоочищення, запобігає появі колоній цвілевих або грибкових мікроорганізмів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Модификації Midea Blanc MSMA-12HRDN1-Q ION
Ціни на Midea Blanc MSMA-12HRDN1-Q ION |
---|---|---|---|---|
Midea Blanc MSMA-09HRDN1-Q ION 26 м² | від 10 960 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea Blanc MSMA-12HRDN1-Q ION 35 м² | від 12 330 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea Blanc MSMA-18HRFN1-Q 53 м² | від 18 390 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea Blanc MSMA-24HRFN1-Q 70 м² | від 21 861 грн. | 1 пропозиція |