Кондиціонер Midea Blanc MSMA-18HRFN1-Q 53 м²
Очікується у продажу 18 390 грн. Досить просунута спліт-система з інверторним управлінням, яка може послужити хорошим вибором для відносно великих приміщень — модель здатна обслуговувати площу до 53 м2. Належить до бюджетної лінійки Blanc від компанії Midea, але при цьому може похвалитися надійним і тихим інвертором, енергоефективною роботою, а також зручним автоматичним режимом. При використанні функції Eco пристрій максимально швидко охолодить приміщенні і автоматично підтримувати в ньому температуру близько 24 °С. Алюмінієвий теплообмінник з гідрофільним покриттям забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що дозволяє уникнути утворення цвілі і бактерій. Система очищення повітря кондиціонера Midea Blanc MSMA-18hrfn1-Q додатково оснащена іонізатором, який насичує приміщення негативно зарядженими іонами..., а також в цілому підвищує рівень очищення повітря. Завдяки компресору DC inverter пристрій відрізняється зниженим енергоспоживанням і рівнем створюваних шумів. Серед іншого модель може похвалитися вражаюче високою енергоефективністю роботи в режимі охолодження (а++) і нагрівання (а+++). |
Досить просунута спліт-система з інверторним управлінням, яка може послужити хорошим вибором для відносно великих приміщень — модель здатна обслуговувати площу до 53 м2. Належить до бюджетної лінійки Blanc від компанії Midea, але при цьому може похвалитися надійним і тихим інвертором, енергоефективною роботою, а також зручним автоматичним режимом. При використанні функції Eco пристрій максимально швидко охолодить приміщенні і автоматично підтримувати в ньому температуру близько 24 °С.
Алюмінієвий теплообмінник з гідрофільним покриттям забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що дозволяє уникнути утворення цвілі і бактерій. Система очищення повітря кондиціонера Midea Blanc MSMA-18hrfn1-Q додатково оснащена іонізатором, який насичує приміщення негативно зарядженими іонами, а також в цілому підвищує рівень очищення повітря. Завдяки компресору DC inverter пристрій відрізняється зниженим енергоспоживанням і рівнем створюваних шумів. Серед іншого модель може похвалитися вражаюче високою енергоефективністю роботи в режимі охолодження (а++) і нагрівання (а+++).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Модификації Midea Blanc MSMA-18HRFN1-Q
Ціни на Midea Blanc MSMA-18HRFN1-Q |
---|---|---|---|---|
Midea Blanc MSMA-09HRDN1-Q ION 26 м² | від 10 960 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea Blanc MSMA-12HRDN1-Q ION 35 м² | від 12 330 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea Blanc MSMA-18HRFN1-Q 53 м² | від 18 390 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea Blanc MSMA-24HRFN1-Q 70 м² | від 21 861 грн. | 1 пропозиція |