Кондиціонер Midea MS12FU-24HRFN1-Q 70 м²
Очікується у продажу 16 798 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 70; Потужність в режимі охолодження (Вт): 7000; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 7400; Циркуляція (м³/год): 960; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 43/31; Функції: інвертор; автовибір режиму роботи |
Midea MS12FU-24HRFN1-Q 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -15 °C
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MS12FU-24HRFN1-Q
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Кондиціонер вибирався для приміщення з триметровими стелями та площею 19,5 квадратних метрів. У ній сидять три оператори та один черговий диспетчер, тож її ще й провітрювати час від часу потрібно. Сам я по кондиціонерах не фахівець, а людина знаюча порадила взяти таку модель Мідея. Це справжня, на всі 100% китайська торгова марка, яка має власне виробництво і серйозно ставиться до якості продукції. Єдине, що мене в цій раді збентежило, це те, що за характеристиками він начебто розрахований на 33 квадратні метри, тобто в наявності був чи не дворазовий запас потужності. Навіщо так багато??? На що обізнана людина пояснила мені, що 33 квадрати висмоктані з пальця вже нашими письменниками опису інтернет-магазинів і дивитися треба не на цю міфічну цифру, а на потужність охолодження та продуктивність. Тоді й виходить, що площа, що обслуговується, приблизно дорівнює 25-27 квадратним метрам або 19,5 квадратів +25% запасу. Інверторний компресор у порівнянні з звичайним компресором це майже те саме, що двотактний двигун внутрішнього згоряння в порівнянні з чотиритактним. Іншими словами інвертор маст хев. Завдяки такому компресору кондиціонер працює тихіше за звичайне, має більший механічний ресурс, і помітно економніше за витратою електроенергії. Охолодження забезпечує швидке і повне по всій великій кімнаті. Правда і всидіти в кімнаті під час його максимально активної роботи непросто, крижаний вітерець може швидко кликати застуду. Так само вміє працювати на обігрів, але оскільки встановлювали його вже наприкінці квітня, то нагоди перевірити дещо він у цьому добрий поки не представилося. Пульт дистанційного керування невеликий, але стильний та сучасний, що називається, у тренді. Перше включення було неспокійним. Фреон шипів, щось булькало, а при обертанні вентилятора почувся брязкітний звук. Але на той час працює відмінно і претензій до нього ніяких |
Додати відгук
Модификації Midea MS12FU-24HRFN1-Q
Ціни на Midea MS12FU-24HRFN1-Q |
---|---|---|---|---|
Midea MS12FU-09HRDN1-Q 26 м² | від 9 471 грн. | 4 пропозиції | ||
Midea MS12FU-12HRDN1-Q 33 м² | від 10 820 грн. | 4 пропозиції | ||
Midea MS12FU-18HRFN1-Q 53 м² | від 13 258 грн. | 4 пропозиції | ||
Midea MS12FU-24HRFN1-Q 70 м² | від 16 798 грн. | 4 пропозиції |