Болгарка Milwaukee AGV 17-125 XC/DMS (4933455140)
Фото 5 |
Milwaukee AGV 17-125 XC/DMS |
|
Моделі AGV 17-125 XC / AGV 17-125 XC/DMS без налаштування числа обертів, а в моделях AGV 17-125 XE / AGV 17-125 XE/DMS є установка кількості обертів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee AGV 17-125 XC/DMS
Milwaukee Agv17-125Xc/Dms (4933455140) | 19 560 грн. |
Milwaukee Agv17-125Xc/Dms (4933455140) | 20 049 грн. |
Milwaukee Agv17-125Xc/Dms (4933455140) | 20 538 грн. |
Модификації Milwaukee AGV 17-125 XC/DMS
Ціни на Milwaukee AGV 17-125 XC/DMS |
---|---|---|---|---|
Milwaukee AGV 17-125 XC/DMS | від 19 560 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee AGV 17-125 XE/DMS | від 19 280 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee AGV 17-125 XE | від 12 805 грн. | 9 пропозицій | ||
Milwaukee AGV 17-125 XC | від 14 120 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →