Умивальник Miraggio Varna 700 0001026 694 мм
Фото 4 |
Miraggio Varna 700 0001026 597 мм694 мм |
|
Умивальник виготовлений з матеріалу Mirasoft (суміш бокситу з поліефірною смолою).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Varna 700 0001026 694 мм
Умивальник Miraggio Varna 700, mirasoft, білий матовий 60220241543 | 9 840 грн. |
Miraggio Miraggio Умивальник VARNA 700 MIRASOFT | 11 354 грн. |
Умывальник VARNA 700 MIRASOFT Miraggio 69,4x41,6 miraggio-0001026 | 9 840 грн. |
Умывальник Miraggio Varna 700 mirasoft 0001026 | 9 840 грн. |
Умивальник Miraggio VARNA 700 MIRASOFT (0001026) mi-0001026 | 9 840 грн. |
Модификації Miraggio Varna 700 0001026
Ціни на Miraggio Varna 700 0001026 |
---|---|---|---|---|
Miraggio Varna 600 0001025 597 мм | від 9 227 грн. | 4 пропозиції | ||
Miraggio Varna 700 0001026 694 мм | від 9 840 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →