Кований диск MKW MK-F34 9x20/5x130 ET30 DIA71,5
від 8 250 до 9 520 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.5 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації MKW MK-F34 2
Характеристики
MKW MK-F34 9x20/5x130 ET30 DIA71,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MKW 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MKW.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MKW MK-F34 9x20/5x130 ET30 DIA71,5
Сортувати
MKW (Mi-tech) MK-F34 9x20 5x130 ET30 DIA71.5 MB | 8 250 грн. |
MKW MK F34 LM/MB (PCD5x130.0 R20 J9.0 ET30 DIA71.5) | 8 337 грн. |
MKW MKW MK-F34 LM/MB R20 W9 PCD5x130 ET30 DIA71.5 | 9 052 грн. |
Диск MKW (Mi-tech) MK-F34 9x20 5x130 ET30 DIA71.5 MB | 9 520 грн. |
Закрити
Схожі