Кондиціонер Mitsubishi Electric Premium Zubadan MSZ-LN50VG/MUZ-LN50VGHZ 50 м²
Відео 3Фото 13 |
Mitsubishi Electric Premium Zubadan MSZ-LN50VG/MUZ-LN50VGHZ 50 м²
2020 рікPremium Zubadan (топ, обігрів до -25)18000 BTUінверторсенсор присутностірозумний дімробота в сильний морозA++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:1380/1480 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона
Ефективність А++. Потужний повітряний потік. Сенсор присутності (технологія 3D I-SEE). Функція чергового опалення підтримує в приміщенні температуру +8 °С під час відсутності мешканців. Двузонний потік повітря.
Premium серія в комплектації з зовнішнім блоком серії Zubadan дозволяє кондиціонеру працювати на обігрів при температурах від -25 °С.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Premium Zubadan MSZ-LN50VG/MUZ-LN50VGHZ
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric Premium Zubadan MSZ-LN50VG/MUZ-LN50VGHZ 50 м²
Усі ціни 39 →Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LN50VGR/MUZ-L | 117 670 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Electric Premium Inverter Zubadan MSZ-LN50VG2W/MUZ- | 119 672 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric PREMIUM MSZ-LN50VG2W/MUZ-LN50VGHZ2 | 148 331 грн. |
MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-LN50VG2R/MUZ-LN50VGHZ2 | 117 502 грн. |
MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-LN50VG2W/MUZ-LN50VGHZ | 111 226 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Mitsubishi Electric Premium Zubadan MSZ-LN50VG/MUZ-LN50VGHZ
Ціни на Mitsubishi Electric Premium Zubadan MSZ-LN50VG/MUZ-LN50VGHZ |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Premium Zubadan MSZ-LN25VG/MUZ-LN25VGHZ 25 м² | від 41 569 грн. | 74 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Premium Zubadan MSZ-LN35VG/MUZ-LN35VGHZ 35 м² | від 51 030 грн. | 70 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Premium Zubadan MSZ-LN50VG/MUZ-LN50VGHZ 50 м² | від 71 870 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →