Кондиціонер Midea Blanc MSMA-24HRFN1-Q 70 м²
Очікується у продажу 21 861 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 70; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 3030/3140; Потужність в режимі охолодження (Вт): 7000; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 7620; Циркуляція (м³/год): 1000; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 47/34 |
Midea Blanc MSMA-24HRFN1-Q 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:3030/3140 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Blanc MSMA-24HRFN1-Q
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Midea Blanc MSMA-24HRFN1-Q
Ціни на Midea Blanc MSMA-24HRFN1-Q |
---|---|---|---|---|
Midea Blanc MSMA-09HRDN1-Q ION 26 м² | від 10 960 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea Blanc MSMA-12HRDN1-Q ION 35 м² | від 12 330 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea Blanc MSMA-18HRFN1-Q 53 м² | від 18 390 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea Blanc MSMA-24HRFN1-Q 70 м² | від 21 861 грн. | 1 пропозиція |