Сковорідка Edenberg EB-13005 28 см
Фото 7 |
Edenberg EB-13005 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-13005 28 см
Усі ціни 12 →EDENBERG EB-13005 | 860 грн. |
Сковорода Edenberg 28см з мармуровим покриттям та знімною ручкою (EB-13005 | 840 грн. |
Сковорода з кришкою зі знімними ручками 28 см Edenberg EB-13005 | 901 грн. |
Якісна сковорода з антипригарним покриттям Edenberg EB-13005 сковорода для | 1 115 грн. |
Сковорода універсальна з кришкою Edenberg EB-13005 28 см | 987 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Edenberg EB-13005
Ціни на Edenberg EB-13005 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-13002 22 см | від 537 грн. | 10 пропозицій | ||
Edenberg EB-13003 24 см | від 640 грн. | 10 пропозицій | ||
Edenberg EB-13004 26 см | від 676 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-13005 28 см | від 747 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →