Рюкзак Osprey Tempest 50 WM/L 50 л M/L (009.2347)
Відео 1Фото 6 |
Osprey Tempest 50 WM/L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Tempest 50 WM/L 50 л M/L
Усі ціни 11 →Рюкзак Osprey Tempest 50 Stealth Black WM/L 009.2347 | 9 795 грн. |
Рюкзак туристический Рюкзак Osprey Tempest 50 Stealth Black черный WM/L (0 | 9 795 грн. |
Рюкзак Osprey Tempest 50 Stealth Black WM/L чорний | 9 795 грн. |
Рюкзак Osprey Tempest 50 Stealth Black, WM/L, чорний 009.2347 | 9 795 грн. |
Рюкзак Osprey Tempest 50 Stealth Black - WM/L - чорний (009.2347) 009.2347 | 9 795 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Osprey Tempest 50 WM/L
Ціни на Osprey Tempest 50 WM/L |
---|---|---|---|---|
Osprey Tempest 30 WXS/S 28 л XS/S | від 7 895 грн. | 16 пропозицій | ||
Osprey Tempest 40 WXS/S 38 л XS/S | від 9 195 грн. | 10 пропозицій | ||
Osprey Tempest 40 WM/L 40 л M/L | від 9 195 грн. | 22 пропозиції | ||
Osprey Tempest 50 WXS/S 48 л XS/S | від 9 795 грн. | 8 пропозицій | ||
Osprey Tempest 50 WM/L 50 л M/L | від 9 795 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →