Рюкзак Osprey Talon 18 18 л
Відео 1Фото 4 |
Osprey Talon 18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Talon 18 18 л
Усі ціни 8 →Рюкзак Osprey Talon 18 ceramic blue - O/S - синій | 5 945 грн. |
Рюкзак Osprey Talon 18 ceramic blue - O/S - синій 009.2873 | 5 945 грн. |
Рюкзак Osprey Talon 18 ceramic blue – O/S – синій 009.2873 | 5 945 грн. |
Туристичний рюкзак Osprey Talon 18 Ceramic Blue (009.2873) 009.2873 | 5 945 грн. |
Рюкзак Osprey Talon 18 ceramic blue - O/S - синий 9.2873 | 5 945 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Osprey Talon 18
Ціни на Osprey Talon 18 |
---|---|---|---|---|
Osprey Talon 18 18 л | від 5 945 грн. | 10 пропозицій | ||
Osprey Talon 26 S/M 24 л S/M | від 7 095 грн. | 20 пропозицій | ||
Osprey Talon 36 S/M 34 л S/M | від 8 295 грн. | 14 пропозицій | ||
Osprey Talon 36 L/XL 36 л L/XL | від 8 295 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →