Рюкзак Osprey Tempest 20 WXS/S 18 л XS/S (009.2382)
Відео 1Фото 11 |
Osprey Tempest 20 WXS/S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Tempest 20 WXS/S 18 л XS/S
Усі ціни 9 →Рюкзак туристический Рюкзак туристический Osprey Tempest 20 S21 Violac Pur | 6 396 грн. |
Рюкзак Osprey Tempest 20 (S21) Violac Purple, WXS/S, фіолетовий 009.2382 | 6 395 грн. |
Рюкзак Osprey Tempest 20 Violac Purple WXS/S фіолетовий (009.2382) 009.238 | 6 395 грн. |
Рюкзак Osprey Tempest 20 Violac Purple WXS/S 20 л 009.2382 | 6 395 грн. |
Рюкзак Osprey Tempest 20 (S21) Violac Purple - WXS/S (009.2382) | 6 395 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →