Змішувач Hansgrohe Talis E 71734000
Відео 1Фото 7 |
Hansgrohe Talis E 71734000 |
|
Додатково може комплектуватися внутрішнім блоком для змішування.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis E 71734000
Усі ціни 74 →Змішувач для раковини прихованого монтажу Hansgrohe Talis E (колір - чорни | 17 751 грн. |
Змішувач для раковини настінний Hansgrohe Talis E (колір - хром), вилив 22 | 9 345 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Talis E 71734340 | 19 021 грн. |
Зовнішня частина змішувача для умивальника одноважільний настінного монтаж | 12 676 грн. |
Змішувач для раковини прихованого монтажу Hansgrohe Talis E чорний-матовий | 19 021 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Talis E 71734000:
- Купується окремо прихована частина для одноважільного змішувача
РекомендуємоПорівняти в таблиці →